首頁 > Vishay / Dale代理商 > CMF656M8000FKEK143
影像僅供參考,以產品規格為準
CMF656M8000FKEK143
型號描述:
6.8 MOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
金屬膜電阻器 - 透孔 1.5W 6.8Mohms 1%
型號:
CMF656M8000FKEK143
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Power (Watts)
1.5W
Tolerance
±1%
Features
Flame Retardant Coating, Safety
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Axial
Height - Seated (Max)
Failure Rate
Resistance
6.8 MOhms