CMF60500R00BEEK
- 型號描述:
500 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
金屬膜電阻器 - 透孔 1W 500ohms .1%
- 型號:
- CMF60500R00BEEK
- 品牌:
- Vishay / Dale
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 100
- Resistance
- 500 Ohms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 1W
- Composition
- Metal Film
- Features
- Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C
- Package / Case
- Axial
- Supplier Device Package
- Axial
- Size / Dimension
- 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)