CMF5539R200FHEB
- 型號描述:
39.2 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
RES 39.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
- 型號:
- CMF5539R200FHEB
- 品牌:
- Vishay Dale
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 0.6W
- Tolerance
- ±1%
- Temperature Coefficient
- ±50ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- Axial
- Height - Seated (Max)
- Failure Rate
- Resistance
- 39.2 Ohms