首頁 > Vishay / Dale代理商 > CMF5532K400FHEK
影像僅供參考,以產品規格為準
CMF5532K400FHEK
型號描述:
32.4 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
金屬膜電阻器 - 透孔 1/2W 32.4Kohms 1%
型號:
CMF5532K400FHEK
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
32.4 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.6W
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension
0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)