首頁 > Vishay代理商 > CMF501K2100FHEB
影像僅供參考,以產品規格為準
CMF501K2100FHEB
型號描述:
1.21 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
型號:
CMF501K2100FHEB
品牌:
Vishay
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:280 倍增量:1
Resistance
1.21 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Composition
Metal Film
Features
Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)