V375B12T200BL
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 250V - 425V Input
DC DC CONVERTER 12V 200W
型號:
V375B12T200BL
品牌:
Vicor Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
250V
Voltage - Input (Max)
425V
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
16.67A
Power (Watts)
200 W
Voltage - Isolation
3 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
OVP, UVLO
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C
Efficiency
85.4%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
9-DIP Module
Size / Dimension
2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)