首頁 > Vicor代理商 > V375B12C300BL
影像僅供參考,以產品規格為準
V375B12C300BL
型號描述:
DC/DC 轉換器 - 通孔 C 250/425/375 12v/ 25A
型號:
V375B12C300BL
品牌:
Vicor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tube
Features
OVP, UVLO
Package / Case
Module
Size / Dimension
2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Isolated Module
Operating Temperature
-20°C ~ 100°C
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max)
425V
Efficiency
86.6%
Current - Output (Max)
25A
Voltage - Input (Min)
250V
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Power (Watts)
300 W
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
3 kV