DCM2322T50T5360M60
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.25A 9V - 50V Input
DC DC CONVERTER 48V 60W
- 型號:
- DCM2322T50T5360M60
- 品牌:
- Vicor Corporation
數量:
- Type
- Isolated Module
- Number of Outputs
- Voltage - Input (Min)
- 9V
- Voltage - Input (Max)
- 50V
- Voltage - Output 1
- 48V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Current - Output (Max)
- 1.25A
- Power (Watts)
- 60 W
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Applications
- ITE (Commercial)
- Features
- Adjustable Output
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Efficiency
- 93%
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- 9-DIP Module
- Size / Dimension
- 0.98" L x 0.90" W x 0.28" H (24.8mm x 22.8mm x 7.2mm)