首頁 > VISHAY代理商 > IHLP6767GZER330M11
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP6767GZER330M11
型號描述:
33 μH Shielded Molded Inductor 10.7 A 37mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP6767GZER330M11
品牌:
VISHAY
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Inductance
33 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
10.7 A
Current - Saturation (Isat)
9A
DC Resistance (DCR)
37mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
4.8MHz
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Size / Dimension
0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Height - Seated (Max)
0.276" (7.00mm)