首頁 > VISHAY代理商 > IHLP3232DZER150M11
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP3232DZER150M11
型號描述:
15 μH Shielded Molded Inductor 4.9 A 65.3mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP3232DZER150M11
品牌:
VISHAY
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.340" L x 0.322" W (8.64mm x 8.18mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
65.3mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
10.3MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
3.7A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.157" (4.00mm)
Inductance
15 µH
Current Rating (Amps)
4.9 A