首頁 > VISHAY代理商 > IHLP2525CZER4R7M01
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLP2525CZER4R7M01
型號描述:
4.7 μH Shielded Molded Inductor 5.5 A 40mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLP2525CZER4R7M01
品牌:
VISHAY
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
40mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
10A
Material - Core
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Inductance
4.7 µH
Current Rating (Amps)
5.5 A