首頁 > VISHAY代理商 > IHLE2020CDER150M5A
影像僅供參考,以產品規格為準
IHLE2020CDER150M5A
型號描述:
15 μH Shielded Inductor 2.4 A 208mOhm Max Nonstandard
型號:
IHLE2020CDER150M5A
品牌:
VISHAY
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Type
Material - Core
Iron Powder
Inductance
15 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
2.4 A
Current - Saturation (Isat)
2.6A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
208mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
14.1MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Features
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.232" L x 0.216" W (5.89mm x 5.49mm)
Height - Seated (Max)
0.135" (3.43mm)