IHLP2525CZER1R0M01
- 型號描述:
1 μH Shielded Molded Inductor 11 A 10mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- IHLP2525CZER1R0M01
- 品牌:
- VISHAY/威世
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 10mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 22A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 1 µH
- Current Rating (Amps)
- 11 A