SMAJ24CA
型號描述:
38.9V Clamp 10.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
400W, 24V Bidirectional Transien
型號:
SMAJ24CA
品牌:
VIITOR SEMICONDUCTOR CO., LTD
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V
Supplier Device Package
DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
38.9V
Power - Peak Pulse
400W