SMAJ200CA
型號描述:
型號:
SMAJ200CA
品牌:
VIITOR SEMICONDUCTOR CO., LTD
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
200V
Voltage - Breakdown (Min)
224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
324V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
1.2A
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
Yes
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C