首頁 > United Chemi-con代理商 > EMVH630ARA221MKG5S
影像僅供參考,以產品規格為準
EMVH630ARA221MKG5S
型號描述:
220 μF 63 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
型號:
EMVH630ARA221MKG5S
品牌:
United Chemi-con
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:36 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can - SMD
Size / Dimension
0.492" Dia (12.50mm)
Polarization
Polar
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Applications
Automotive
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.
5000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size
0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max)
0.630" (16.00mm)
Capacitance
220 µF
Voltage - Rated
63 V
Ripple Current @ Low Frequency
300 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
600 mA @ 100 kHz