首頁 > United Chemi-con代理商 > EKYB500ELL222ML40S
影像僅供參考,以產品規格為準
EKYB500ELL222ML40S
型號描述:
2200 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
型號:
EKYB500ELL222ML40S
品牌:
United Chemi-con
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:30 倍增量:1
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.630" Dia (16.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Lead Spacing
0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.
10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
1.634" (41.50mm)
Capacitance
2200 µF
Voltage - Rated
50 V
Impedance
14 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency
2.925 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency
3.9 A @ 100 kHz