首頁 > UMW代理商 > PESD3V3L1BA
影像僅供參考,以產品規格為準
PESD3V3L1BA
型號描述:
24V Clamp 20A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
TVS DIODE 3.3VWM 24VC SOD323
型號:
PESD3V3L1BA
品牌:
UMW
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
24V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
20A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
480W
Power Line Protection
No
Capacitance @ Frequency
100pF @ 1MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)