PESD12VL1BA
- 型號描述:
26V Clamp 10A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
TVS DIODE 12VWM 26VC SOD323
- 型號:
- PESD12VL1BA
- 品牌:
- UMW
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 26V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 10A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse
- 260W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 30pF @ 1MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)