25C24-P60-I10-AD-H
型號描述:
High Voltage - Non-Isolated Module DC DC Converter 1 Output 0 ~ 25000V 2.4mA 23V - 30V Input
DC/DC CONVERTER
型號:
25C24-P60-I10-AD-H
品牌:
ULTRAVOLT / Advanced Energy
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Size / Dimension
8.00" L x 4.50" W x 1.06" H (203.2mm x 114.3mm x 27.0mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 65°C
Voltage - Input (Max)
30V
Current - Output (Max)
2.4mA
Supplier Device Package
Voltage - Input (Min)
23V
Voltage - Output 1
0 ~ 25000V
Power (Watts)
60 W