首頁 > Advanced Energy / Ultravolt代理商 > 25C24-P60-I10-AD-DAR-H
影像僅供參考,以產品規格為準
25C24-P60-I10-AD-DAR-H
型號描述:
DC/DC 轉換器 - 通孔 HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +25kV DC HVout, 60W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I10 Int
型號:
25C24-P60-I10-AD-DAR-H
原廠包裝量:
3
起訂量:3 倍增量:3
Features
Adjustable Output, Heat Sink, Remote On/Off
Size / Dimension
8.00" L x 4.50" W x 1.06" H (203.2mm x 114.3mm x 27.0mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 65°C
Voltage - Input (Max)
30V
Current - Output (Max)
2.4mA
Supplier Device Package
Voltage - Input (Min)
23V
Voltage - Output 1
0 ~ 25000V
Power (Watts)
60 W