25C24-P60-I10-AD-DAR-H
- 型號描述:
High Voltage - Non-Isolated Module DC DC Converter 1 Output 0 ~ 25000V 2.4mA 23V - 30V Input
DC/DC CONVERTER
- 型號:
- 25C24-P60-I10-AD-DAR-H
- 品牌:
- ULTRAVOLT / Advanced Energy
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3
- Packaging
- Bulk
- Features
- Adjustable Output, Heat Sink, Remote On/Off
- Package / Case
- Module
- Size / Dimension
- 8.00" L x 4.50" W x 1.06" H (203.2mm x 114.3mm x 27.0mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- High Voltage - Non-Isolated Module
- Operating Temperature
- -40°C ~ 65°C
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Input (Max)
- 30V
- Approval Agency
- CE, cUR, cURus, UR
- Efficiency
- Current - Output (Max)
- 2.4mA
- Supplier Device Package
- Voltage - Input (Min)
- 23V
- Voltage - Output 1
- 0 ~ 25000V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Control Features
- Enable, Active High
- Grade
- Power (Watts)
- 60 W