首頁 > Texas Instruments代理商 > REF35125QDBVRQ1
影像僅供參考,以產品規格為準
REF35125QDBVRQ1
型號描述:
Series Voltage Reference IC Fixed 1.25V V ±0.05% 10 mA SOT-23-6
電壓參考 Automotive 650-nA q uiescent current 15
型號:
REF35125QDBVRQ1
品牌:
Texas Instruments
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Reference Type
Series
Output Type
Fixed
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.25V
Current - Output
10 mA
Tolerance
±0.05%
Temperature Coefficient
15ppm/°C
Noise - 0.1Hz to 10Hz
3.3ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz
0.7ppmrms
Voltage - Input
1.5V ~ 6V
Current - Supply
2.9µA
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)