REF35125QDBVR
型號描述:
Series Voltage Reference IC Fixed 1.25V V ±0.05% 10 mA SOT-23-6
電壓參考 650-nA quiescent cur rent 12-ppm/ C drif
型號:
REF35125QDBVR
品牌:
Texas Instruments
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±0.05%
Package / Case
SOT-23-6
Temperature Coefficient
12ppm/°C
Output Type
Fixed
Mounting Type
Surface Mount
Voltage - Input
1.5V ~ 6V
Reference Type
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Current - Supply
2.6µA
Supplier Device Package
SOT-23-6
Voltage - Output (Min/Fixed)
1.25V
Noise - 0.1Hz to 10Hz
3.3ppmp-p
Noise - 10Hz to 10kHz
0.7ppmrms
Current - Output
10 mA