ESD1LIN24DYFR
- 型號描述:
42V Clamp 4.3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
- 型號:
- ESD1LIN24DYFR
- 品牌:
- Texas Instruments
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-76, SOD-323
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -50°C ~ 150°C (TA)
- Applications
- CAN, USB
- Capacitance @ Frequency
- 2.3pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.3A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 24V (Max)
- Supplier Device Package
- SOD-323
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 35.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 42V
- Power - Peak Pulse
- 159.1W