TMK325BJ226KM-T
- 型號描述:
22 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 22UF 25V X5R 1210
- 型號:
- TMK325BJ226KM-T
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 25V
- Temperature Coefficient
- X5R
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.106" (2.70mm)