NRS5040T3R3NMGJ
- 型號描述:
3.3 μH Semi-Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.3 A 27mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 3.3UH 3.3A 27 MOHM SMD
- 型號:
- NRS5040T3R3NMGJ
- 品牌:
- Taiyo Yuden
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Inductance
- 3.3 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 3.3 A
- Current - Saturation (Isat)
- 4A
- Shielding
- Semi-Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 27mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 32MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -25°C ~ 120°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.161" (4.10mm)