NRS3015T2R2MNGHV
- 型號描述:
2.2 μH Semi-Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.5 A 69.6mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- NRS3015T2R2MNGHV
- 品牌:
- Taiyo Yuden
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Semi-Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 69.6mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 64MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 1.48A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.059" (1.50mm)
- Inductance
- 2.2 µH
- Current Rating (Amps)
- 1.5 A