首頁 > Taiyo Yuden代理商 > NRS3015T2R2MNGHV
影像僅供參考,以產品規格為準
NRS3015T2R2MNGHV
型號描述:
2.2 μH Semi-Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.5 A 69.6mOhm Max Nonstandard
型號:
NRS3015T2R2MNGHV
品牌:
Taiyo Yuden
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Semi-Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
69.6mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
64MHz
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
1.48A
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)
Inductance
2.2 µH
Current Rating (Amps)
1.5 A