SMCJ54CAH
型號描述:
87.1V Clamp 18A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
型號:
SMCJ54CAH
品牌:
Taiwan Semiconductor Corporation
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
18A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
54V
Supplier Device Package
DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
60V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
87.1V
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)