SMAJ58CAH
型號描述:
93.6V Clamp 4.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
型號:
SMAJ58CAH
品牌:
Taiwan Semiconductor Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
7500
起訂量:7500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
4.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
58V
Supplier Device Package
SMA
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
93.6V
Power - Peak Pulse
400W