SMAJ28CAHR3G
- 型號描述:
45.4V Clamp 8.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ28CAHR3G
- 品牌:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 8.8A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 28V
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 45.4V
- Power - Peak Pulse
- 400W