SMAJ26AH
- 型號描述:
42.1V Clamp 9.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ26AH
- 品牌:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 26V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 42.1V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 9.5A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Power Line Protection
- No
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)