SMAJ20CAH
型號描述:
32.4V Clamp 12.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
型號:
SMAJ20CAH
品牌:
Taiwan Semiconductor Corporation
原廠包裝量:
起訂量:7500 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AC, SMA
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
Telecom
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
12.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
20V
Supplier Device Package
SMA
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
32.4V
Power - Peak Pulse
400W