首頁 > TXC Corporation代理商 > 7V-25.000MDDE-T
影像僅供參考,以產品規格為準
7V-25.000MDDE-T
型號描述:
液晶元件 25MHz 12pF 20ppm -20C +70C
型號:
7V-25.000MDDE-T
品牌:
TXC Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:3000
Type
MHz Crystal
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±20ppm
Frequency Tolerance
±20ppm
Load Capacitance
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)