首頁 > TXC Corporation代理商 > 7V-25.000MAHJ-T
影像僅供參考,以產品規格為準
7V-25.000MAHJ-T
型號描述:
液晶元件 25MHz 30ppm 18pF -40C +85C
型號:
7V-25.000MAHJ-T
品牌:
TXC Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:3000
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Frequency
25 MHz