PEAW12I-13-B1
型號描述:
15V 13 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 13W
型號:
PEAW12I-13-B1
品牌:
TT Electronics/Power Partners Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Region Utilized
International
Form
Wall Mount (Class II)
Input Type
Multi-Blade (Single Blade Included)
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output
15V
Current - Output (Max)
800mA
Power (Watts)
13 W
No Load Power Consumption
100mW
Polarization
Positive Center
Applications
ITE (Commercial)
Efficiency
Level VI
Operating Temperature
0°C ~ 60°C
Output Connector
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Cord Length
70.9" (1.80m)
Input Connector
Size / Dimension
2.20" L x 1.46" W x 1.26" H (55.9mm x 37.1mm x 32.0mm)