PEAMD50-14-B2
- 型號描述:
24V 50 W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
桌上型電腦AC適配器
- 型號:
- PEAMD50-14-B2
- 品牌:
- TT Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bag
- Size / Dimension
- 4.45" L x 1.93" W x 1.38" H (113.0mm x 49.0mm x 35.0mm)
- Voltage - Output
- 24V
- Polarization
- Output Connector
- Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Cord Length
- 47" (1.20m)
- Operating Temperature
- 0°C ~ 60°C
- Applications
- Medical
- Input Type
- Cord (Sold Separately)
- Approval Agency
- CB, CE, cURus, FCC, TUV
- Form
- Desktop (Class I), Desktop (Class II)
- Efficiency
- Level VI
- Current - Output (Max)
- 2.08A
- Input Connector
- IEC 320-C14
- Region Utilized
- International
- No Load Power Consumption
- 210mW
- Power (Watts)
- 50 W