22AR100KLFTR
型號描述:
100 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
型號:
22AR100KLFTR
品牌:
TT Electronics/BI
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Tolerance
±20%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Adjustment Type
Top Adjustment
Size / Dimension
Rectangular - 0.138" x 0.126" Face (3.50mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Termination Style
J Lead
Resistive Material
Cermet
Resistance
100 kOhms