22AR200LFTR
型號描述:
微調電阻器 - 表面貼裝 3MM Square 200ohm 20% Sealed
型號:
22AR200LFTR
品牌:
BI Technologies / TT Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Tolerance
±20%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Adjustment Type
Top Adjustment
Size / Dimension
Rectangular - 0.138" x 0.126" Face (3.50mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Termination Style
J Lead
Resistive Material
Cermet
Resistance
200 Ohms