VLS9510-0300-312-1530
- 型號描述:
Resistive Sensor Linear Position String Potentiometer Cable
VLS9510-0300-312-1530
- 型號:
- VLS9510-0300-312-1530
- 品牌:
- TE Connectivity Measurement Specialties
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- For Measuring
- Linear Position
- Technology
- Resistive
- Rotation Angle - Electrical, Mechanical
- Linear Range
- 0 ~ 7620.00mm (0 ~ 300.00")
- Output
- Output Signal
- Clockwise Increase
- Actuator Type
- String Potentiometer
- Linearity
- Resistance
- 1 kOhms
- Resistance Tolerance
- Voltage - Supply
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Termination Style
- Cable
- Operating Temperature
- -40°C ~ 90°C