首頁 > TDK代理商 > VLS252012HBU-220M
影像僅供參考,以產品規格為準
VLS252012HBU-220M
型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 580 mA 1.68Ohm Max 1008 (2520 Metric)
功率電感器 - SMD 22uH,+-20%,2520 Power Inductor
型號:
VLS252012HBU-220M
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Metal
Inductance
22 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
580 mA
Current - Saturation (Isat)
860mA
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
1.68Ohm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test
1 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1008 (2520 Metric)
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)