SMA-Q0207FTDT150K
型號描述:
150 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Thin Film
MELF SMA-Q 150K 1% 50PPM 0207 1W
型號:
SMA-Q0207FTDT150K
1
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
150 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
1W
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
MELF, 0207
Supplier Device Package
0207
Ratings
Size / Dimension
0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)