SMA-Q0207BTCT511R
- 型號描述:
511 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Thin Film
MELF SMA-Q 511R 0.1% 25PPM 0207
- 型號:
- SMA-Q0207BTCT511R
- Power (Watts)
- 1W
- Tolerance
- ±0.1%
- Package / Case
- MELF, 0207
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Supplier Device Package
- 0207
- Resistance
- 511 Ohms