SMA-Q0204FTDV1M4
- 型號描述:
1.4 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Thin Film
MELF SMA-Q 1M4 1% 50PPM 0204 0.2
- 型號:
- SMA-Q0204FTDV1M4
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Tolerance
- ±1%
- Package / Case
- MELF, 0204
- Temperature Coefficient
- ±50ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Supplier Device Package
- 0204
- Resistance
- 1.4 MOhms