SMA-Q0204BTNX390R
型號描述:
MELF電阻 2176664-6 - MELF SMA-Q 390R 0.1% 15PPM 0204 0.4W
型號:
SMA-Q0204BTNX390R
品牌:
TE Connectivity / Neohm
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
390 Ohms
Tolerance
±0.1%
Power (Watts)
0.4W
Composition
Metal Film
Temperature Coefficient
±15ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
MELF, 0204
Supplier Device Package
0204
Ratings
Size / Dimension
0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)