SMA-Q0102FTDL1K82
型號描述:
MELF電阻 1-2176648-7 - MELF SMA-Q 1K82 1% 50PPM 0102 0.3W
型號:
SMA-Q0102FTDL1K82
品牌:
TE Connectivity / Neohm
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.3W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200
Package / Case
MELF, 0102
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Size / Dimension
0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Composition
Thin Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
0102
Height - Seated (Max)
Failure Rate
Resistance
1.82 kOhms