SMA-Q0102FTDL1K0
- 型號描述:
1 kOhms ±1% 0.3W Chip Resistor MELF, 0102 Automotive AEC-Q200 Thin Film
MELF SMA-Q 1K0 1% 50PPM 0102 0.3
- 型號:
- SMA-Q0102FTDL1K0
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 1 kOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 0.3W
- Composition
- Thin Film
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±50ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- MELF, 0102
- Supplier Device Package
- 0102
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)