RP73PF1E2K26BTDF
- 型號描述:
2.26 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
薄膜電阻器 - SMD HP PrecisionResistor 1E 0.1W 2K26