ROX2SJ120R
型號描述:
120 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film
RES 120 OHM 5% 2W AXIAL
型號:
ROX2SJ120R
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Resistance
120 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
2W
Composition
Metal Oxide Film
Features
Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Temperature Coefficient
±350ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C
Package / Case
Axial
Supplier Device Package
Axial
Size / Dimension
0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)